fbpx

Noteikumi

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot Pircējam pa e-pastu nosūtīto priekšapmaksas rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Par piegādei norādīto datu pareizību ir atbildīgs pasūtītājs.

Pārdevējs nodrošina preču sagatavošanu max. 20 dienu laikā (var gadīties personalizētām precēm, kas tiek izgatavotas uz pasūtījumu), kopš ir saņemta apmaksa par preci. Parasti preces tiek izsūtītas 1-10 dienu laikā.

Preču piegādi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā veicam primāri ar DPD (kā arī Venipak un Omniva) pakomātu un Latvijas pasta starpniecību. Vēlamo  DPD pakomātu (vai Omniva pakomātu) lūdzu norādiet piezīmēs pie saņemšanas adreses.

Lielizmēra un individuāliem pasūtījumiem var tikt piemērota papildus maksa par iepakošanu un piegādi, par ko pasūtītājs tiks informēts.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas jūs nekavējoties uz norādīto e-pastu saņemsiet pasūtījuma detaļas un maksājuma informāciju.
Apmaksa par precēm veicama ar bankas pārskaitījumu vai maksājumu karti.
Prece tiek izgatavota un/vai komplektēta tikai pēc apmaksas saņemšanas pārdevēja kontā.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Preces atgriešanas gadījumā Pārdevējs atmaksā pircējam tikai preces vērtību.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pasūtītās uzlīmes pircējs ir jau uzlīmējis.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Maiņa

Ja izrādās, ka esat kļūdījušies ar pasūtīto izmēru, kreklu vai džemperi (ja tas nav valkāts, nav bojāts vai personalizēts tieši Jums) varam samainīt pret citu izmēru. Sūtīšanas izmaksas sedz pircējs.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Autortiesības

Visu e-veikalā www.9perkoni.lv ievietoto informāciju aizsargā autortiesības.