Piegāde. Apmaksa

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas jūs savā e-pastā nekavējoties saņemsiet pasūtījuma detaļas un maksājuma informāciju. Ja tūlīt pēc pasūtījuma apstiprināšanas nesaņemat e-pastā info, pārbaudiet lūdzu mēstuļu (spam) sadaļu. Vai zvaniet mums.
Saņemot e-pastā info par savu pasūtījumu, lūdzu pārbaudiet savu ievadīto datu un piegādes adreses pareizību. Ja atklājat kļūdu, lūdzu rakstiet mums turpat atbildē veikals@9perkoni.lv vai zvaniet 29792529.

Apmaksa par precēm veicama ar bankas pārskaitījumu vai maksājumu kartēm VISA, MAESTRO. Arī tad, ja vēlaties saņemt birojā preci, kas nav gatava, bet ir jāizgatavo, par pasūtījumu jāveic priekšapmaksa.
Parasti preces tiek izsūtītas 1-5 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas mūsu kontā.

Preču piegādi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā veicam ar DPD vai Omniva pakomātu un Latvijas pasta starpniecību.
Mazus sūtījumus (uzlīmes līdz A4 formātam) sūtam kā vēstules ar Latvijas pastu.
Vēstules formāta piegāde 1.75 EUR,
Auto rakstu joslas un lielās uzlīmes u.c., ko nevar ielikt aploksnē, sūtam uz pakomātiem. Visas pakomātu piegādes Latvijā 3.00 EUR. 
DPD vai Omniva pakomāta adresi lūdzu norādiet ailē Pasūtījuma piezīmes. Ja klients nav norādījis konkrētu pakomātu, prece tiks nosūtīta uz adresei tuvāko pakomātu.

Piedāvājam kurjerpiegādes līdz adresei Rīgas un Mārupes robežās. Kurjerpiegādes 5 EUR, līdz 22 vakarā.

Sūtījumiem ārpus Latvijas piegādes tarifi atkarīgi no mērķa adreses. Pasūtījuma noformēšanas gaitā tie būs redzami, kad ievadīsiet adresi. Ja jums šķiet, ka piegādes maksa par mazu pasūtījumu reāli varētu būt mazāka, apstipriniet pasūtījumu un sazinieties ar mums. Mēs precizēsim piegādes izmaksas par konkrēto pasūtījumu pirms veiciet apmaksu.

Lielizmēra un individuāliem pasūtījumiem var tikt piemērota papildus maksa par iepakošanu un sūtīšanu,  par ko pasūtītājs tiks informēts.

Atsevišķas preces (šeit katalogs>>) pieejamas lokālām piegādēm pa Vāciju. Izsūtīšana no NRW. Informācija par preču sortimentu Vācijā un lokālo piegādi Vācijā de@9perkoni.lv vai GSM saziņai +49 176 5519 1976

Gatavo preci bez piegādes maksas var saņemt Jersikas ielā, Rīgā (30 min iepriekš saskaņojot!). Autostāvvieta bez maksas.

Vēlamo piegādes variantu varēsiet izvēlēties noformējot pasūtījumu.

__________________

We ship worldwide!

Shipping in the Baltics is done through Omniva parcel machines or Latvijas pasts.

Shipping abroad is done through Latvijas pasts. An added cost may be applied to mass and individual orders for packaging and shipping. The customer will be informed of the added cost.

After the confirmation of the order you will receive to your email payment options and details of your order.
Payment may be completed through PayPal or a bank transfer. Usually orders are dispatched within two to five working days after we have received the payment.

EnglishEstonianFrenchGermanLatvianLithuanianPolishRussian
error: kopēt nedrīkst!