Piegāde. Apmaksa

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas jūs savā e-pastā nekavējoties saņemsiet pasūtījuma detaļas un maksājuma informāciju. Ja tūlīt pēc pasūtījuma apstiprināšanas nesaņemat e-pastā info, pārbaudiet lūdzu mēstuļu (spam) sadaļu. Vai zvaniet mums.
Saņemot e-pastā info par savu pasūtījumu, lūdzu pārbaudiet savu ievadīto datu pareizību. Ja atklājat kļūdu, lūdzu rakstiet mums turpat atbildē veikals@9perkoni.lv vai zvaniet 29792529.

Apmaksa par precēm veicama ar bankas pārskaitījumu. Arī tad, ja vēlaties preci saņemt birojā (bez piegādes maksas), par pasūtījumu jāveic priekšapmaksa ar pārskaitījumu.
Parasti preces tiek izsūtītas 1-5 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas mūsu kontā.

Preču piegādi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā veicam ar Omniva vai DPD pakomātu un Latvijas pasta starpniecību.
Mazus sūtījumus (uzlīmes līdz A4 formātam) sūtam kā A klases vēstules ar Latvijas pastu.
Vēstules formāta piegāde 1.50 EUR,
Ierakstīta vēstule 2.50 EUR.

Auto rakstu joslas un lielās uzlīmes u.c., ko nevar ielikt aploksnē, sūtam uz pakomātiem. Pakomātu piegādes 2.50 EUR. 
Pakomāta nosaukumu vai adresi
lūdzu norādiet ailē Pasūtījuma piezīmes. Ja klients nav norādījis konkrētu pakomātu, prece tiks nosūtīta uz adresei tuvāko pakomātu.

Sūtījumiem ārpus Latvijas piegādes tarifi atkarīgi no mērķa adreses. Pasūtījuma noformēšanas gaitā tie būs redzami, kad ievadīsiet adresi.
Lielizmēra un individuāliem pasūtījumiem var tikt piemērota papildus maksa par iepakošanu un sūtīšanu,  par ko pasūtītājs tiks informēts.

Gatavo un apmaksāto preci var saņemt birojā (saskaņojot 30 min iepriekš). Jersikas ielā 31, Rīgā. Autostāvvieta pie pašām durvīm bez maksas.

Vēlamo piegādes variantu varēsiet izvēlēties noformējot pasūtījumu.

__________________

We ship worldwide!

Shipping in the Baltics is done through Omniva parcel machines or Latvijas pasts.

Shipping abroad is done through Latvijas pasts. An added cost may be applied to mass and individual orders for packaging and shipping. The customer will be informed of the added cost.

After the confirmation of the order you will receive to your email payment options and details of your order.
Payment may be completed through PayPal or a bank transfer. Usually orders are dispatched within two to five working days after we have received the payment.

Seko mums!
English EN Estonian ET German DE Latvian LV Lithuanian LT Polish PL Russian RU
error: kopēt nedrīkst!